BC Rytas Vilnius sekmadienį Vilniuje 89:85 nugalėjo Kauno Žalgirį ir taip sustabdė jų pergalių seriją LKL pirmenybėse. Rungtynių herojumi tapo M. Fosteris, kuris per 33 minutes pelnė 34 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Likus žaisti pustrečios minutės iki mačo pabaigos, M. Fosteris baudų metimais išlygino rezultatą (79:79), o vėliau pelnė 4 taškus paeiliui, išvesdamas Rytą į priekį (84:79).

Žalgirio žaidėjas K. Evansas pataikė vieną iš dviejų baudų metimų, tačiau M. Fosteris smeigė tritaškį, kuris skandino Žalgirio viltis (87:82). Nors K. Lukošiūnas likus 2 sekundėms pataikė tritaškį, Gytis Masiulis baudų metimais įtvirtino Rytų pergalę. Tai buvo pirmoji Kazio Maksvyčio ir Giedriaus Žibėno akistata.

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova, kurioje M. Fosteris pataikė visus 3 mestus tritaškius, leido Rytui išsiveržti į priekį (21:18). Tačiau Žalgiris spurtavo 9:2 ir perėmė iniciatyvą (27:23). Antrajame kėlinyje Ignas Brazdeikis padidino pranašumą iki 7 taškų (42:35), tačiau Rytas greitai sumažino atsilikimą. Po ilgosios pertraukos Žalgiris įgijo 13 taškų persvarą (58:45), tačiau Rytas atkakliai kovojo ir likus 4 minutėms iki mačo pabaigos lygino rezultatą (74:74).